
S 6740 A SOFIMA Фільтр повітря
228,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: S 6740 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 6740 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 337 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 80, Caddy, 100, Coupe, Jetta, Quattro, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,32 ₴
