-5%

S 3101 A SOFIMA Фільтр повітря
224,23 ₴
212,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 3101 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3101 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,94 ₴
