Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1960 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,23 ₴

