-5%

S 1843 B SOFIMA Фільтр палива
251,75 ₴
239,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 1843 B
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S 1843 B |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Висота | 162 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Niva, Spark, Lacetti, Evanda, Lanos, Nubira, Leganza, Nexia, Matiz, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,08 ₴
