
S 1420 A SOFIMA Фільтр повітря
240,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: S 1420 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 1420 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, S-Class, C1, 3, RLE, C2, 7-Series, Z1, B12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240,02 ₴
