-5%

S 7630 A SOFIMA Фільтр повітря
483,65 ₴
459,31 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: S 7630 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S 7630 A |
| Висота | 260 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 147 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Delta, 4C |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,31 ₴



