
S 7367 A SOFIMA Фільтр повітря
336,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 7367 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7367 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 268 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,26 ₴
