-5%

S 5740 A SOFIMA Фільтр повітря
292,53 ₴
277,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 5740 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 5740 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 74 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Espace, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Primastar, Largus, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,81 ₴
