-5%

S 5170 GC SOFIMA Фільтр палива
1 707,29 ₴
1 621,36 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 5170 GC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 5170 GC |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 108 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V70, V50, S80, 3, C-Max, Fiesta, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 621,36 ₴
