
S 5116 GC SOFIMA Фільтр палива
3 167,12 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: S 5116 GC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 5116 GC |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 222 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Swift, Corsa, Combo, Meriva, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 167,12 ₴


