-5%

S 4455 NR SOFIMA Фільтр палива
1 367,26 ₴
1 298,44 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 4455 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4455 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 196 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298,44 ₴
