-5%

S 4445 NR SOFIMA Фільтр палива
544,28 ₴
516,89 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 4445 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4445 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 187 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Ssang Yong, Hyundai, Ford, Kia |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Bongo, Mondeo, Indigo, Tourneo Connect, Rexton, Carnival, Xenon, Transit Connect, Actyon, Terracan, Kyron, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,89 ₴
