Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4429 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Висота | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838,36 ₴

