Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4414 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,05 ₴

