-5%

S 4391 NR SOFIMA Фільтр палива
585,06 ₴
555,61 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 4391 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4391 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8.1 мм |
| Висота | 177 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, Toledo, A3, A4, Octavia, A6, New Beetle, Leon, Punto, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,61 ₴
