Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4026 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 123 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Murano, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206,83 ₴




