-5%

S 3B05 A SOFIMA Фільтр повітря
640,98 ₴
608,72 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: S 3B05 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3B05 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 234 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Ширина | 233 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608,72 ₴
