Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3A49 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 29 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,52 ₴

