Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3638 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 63 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, 308, Crossland X / Crossland, 208, C3, 2008, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,40 ₴

