Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3633 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703,03 ₴

