Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3587 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,25 ₴

