Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3574 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, i40, ix35, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,01 ₴

