-5%

S 3477 A SOFIMA Фільтр повітря
360,60 ₴
342,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 3477 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3477 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Punto, 500 C, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, MiTo, Fiorino, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342,45 ₴



