Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3331 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 301 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S80, Mondeo, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681,22 ₴

