Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3318 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,60 ₴

