Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3258 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,56 ₴

