Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3246 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298,01 ₴



