Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3202 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,12 ₴

