Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3109 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 69 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,41 ₴

