-5%

S 3080 A SOFIMA Фільтр повітря
482,94 ₴
458,63 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 3080 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3080 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,63 ₴
