Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3029 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, X5, Roadster V8, Z8, 7-Series, B8, B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,02 ₴

