-5%

S 2722 A SOFIMA Фільтр повітря
462,36 ₴
439,09 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 2722 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 2722 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 205 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,09 ₴
