
S 2060 A SOFIMA Фільтр повітря
303,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: S 2060 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 2060 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 91 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Logan, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,43 ₴
