Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0712 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 147 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,27 ₴

