-5%

S 0602 A SOFIMA Фільтр повітря
271,95 ₴
258,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 0602 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0602 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,27 ₴
