-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1926
503,01 ₴
477,70 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: LX1926
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LX1926 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX 1926 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 52 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 342 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Висота паковання [см] | 32,5 |
| Довжина 1 [мм] | 315 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Довжина паковання [см] | 27,5 |
| Тип запчастини TecDoc | Повітряний фільтр |
| Ширина 1 [мм] | 262 |
| Ширина [мм] | 223 |
| Ширина паковання [см] | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477,70 ₴


