
BSK6576 BORG & BECK - Сайлентблок L/R
387,59 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: BSK6576
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BSK6576 BORG & BECK - Сайлентблок L/R
VOLVO S60 I (2000-2010) / S80 I (1998-2006) //V70 II (1999-2008) // XC90 I (2002-2014)
| Опис | |
| Діаметр [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 36 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| парні номери артикулів | BSK6576 |
| Тип запчастини TecDoc | Опора, важіль підвіски |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BORG & BECK |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | BSK6576 |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| Довжина [мм] | 36 |
| Діаметр [мм] | 36 |
| Код запчастин | 9157579 |
| Тип запчастини TecDoc | Опора, важіль підвіски |
| парні номери артикулів | BSK6576 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,59 ₴

