E451KP D349 Фільтр палива (Hengst)
Audi A6 (4G) 2.0 TDI, Q7 (4M) 3.0 TDI, 4.0 TDI Bentley Bentayga 4.0 TDI / KX494D/
| Опис | |
| Висота [мм] | 174 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 103 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Тип запчастини TecDoc | Фільтр палива |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E451KP D349 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 174 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 81 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 174 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 103 |
| Назва бренду | HENGST FILTER |
| Тип запчастин | Фільтр палива |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 088,81 ₴

