-5%

GDB2144 TRW - Гальмівні колодки до дисків
2 890,16 ₴/комплект
2 744,70 ₴/комплект
- В наявності 1 од.
- Код: GDB2144
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GDB2144 TRW - Гальмівні колодки до дисків
MB S-class (C217, W222, V222, X222) 2.1DH-4.7 2013- front
| Опис | |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина [мм] | 18 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0107/3570 |
| Ширина [мм] | 132,2 |
| Висота [мм] | 97,8 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Гальмівна установка | не для вуглецево-керамічних гальмівних дисків |
| Гальмівна установка | тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дискам |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Тип запчастини TecDoc | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB2144 |
| Виробник | TRW |
| Ширина | 132.2 мм |
| Висота | 97.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 161 |
| Висота [мм] | 97,8 |
| Гальмівна установка | тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дискам |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0107/3570 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Назва бренду | TRW |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Тип запчастин | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 132,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 744,70 ₴/комплект

