-5%

DF4193 TRW - Гальмівний диск, TRW
1 756,51 ₴
1 668,10 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: DF4193
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DF4193 TRW - Гальмівний диск
MITSUBISHI Galant V, VI/ Lancer, Space Runner, Wagon 91-07 rear
| Опис | |
| Тип запчасти | Аналог |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4193 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 60.1 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 161 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 60,1 |
| Діаметр барабану [мм] | 167 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0204/0283 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Мін. товщина [мм] | 8,4 |
| Назва бренду | TRW |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Поверхня | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 12,6 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Тип запчастин | Гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668,10 ₴








