-5%

Comline - Гальмівні колодки до дисків
813,04 ₴
772,12 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: CBP01117
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо Comline CBP01117
Mercedes-Benz C-Class01->, CLK Coupe 02->, M-Class 98->05, S-Class 98->06, SL 89->, SLK 04->
| Опис | |
| Товщина [мм] | 17 |
| Довжина [мм] | 119,5 |
| Ширина [мм] | 70,6 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Гальмівна система | BREMBO |
| Номер WVA | 23271 |
| Номер WVA | 23045 |
| Тип запчастини TecDoc | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Гальмівна накладка | з навскісною крайкою |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comline |
| Код запчастини | CBP01117 |
| Товщина | 17 мм |
| Довжина | 119.5 мм |
| Ширина | 70.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 421 |
| Гальмівна накладка | з навскісною крайкою |
| Гальмівна система | Brembo |
| Довжина [мм] | 119,5 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Назва бренду | COMLINE |
| Номер WVA | 23045 |
| Тип запчастин | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 70,6 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Гальмівні колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,12 ₴
