
Гальмівний диск Comline ADC1549
1 510,63 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: ADC1549
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск Comline ADC1549
Peugeot 607 00->
| Опис | |
| Висота [мм] | 51 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 289 |
| Тип запчастини TecDoc | Гальмівний диск |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
| Мін. товщина [мм] | 8 |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів | 3 |
| Діаметр центрування [мм] | 71 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comline |
| Код запчастини | ADC1549 |
| Висота | 51 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 421 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 51 |
| Діаметр центрування [мм] | 71 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 289 |
| Мін. товщина [мм] | 8 |
| Назва бренду | COMLINE |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Тип запчастин | Гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,63 ₴
