-5%

Фільтр палива Champion CFF100446
868,24 ₴
824,54 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: CFF100446
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CFF100446 |
| Висота | 172 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота [мм] | 172 |
| Висота паковання [см] | 17,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 69 |
| Довжина паковання [см] | 8,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Рік випуску до | 2004 |
| Тип запчастин | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 8,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824,54 ₴
