
92168803 TEXTAR Диск гальмівний
2 550,94 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 92168803
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
92168803 TEXTAR Диск гальмівний
DAIHATSU; LEXUS; SCION; TOYOTA; TOYOTA (FAW) ALTIS Saloon; ES (_V4_); ES (_V6_); ES (_Z10_, _A10_, _H10_); iM Hatchback; tC Coupe; AURION (_V4_); AURION (_V5_); AURIS (_E15_); AURIS (_E18_); AURIS Estate (_E18_); AVALON Saloon (_X3_); CAMRY Saloon (_V4_); CAMRY Saloon (_V5_); HARRIER (_U6_); MARK X ZiO (_A1_); MATRIX (_E14_); MIRAI (JPD1_); PRIUS PLUS (_W4_); RAV 4 III (_A3_); RAV 4 IV (_A4_); ZELAS Coupe (AGT20_); RAV4 (_A3_); RAV4 (_A4_)
| Опис | |
| Висота [мм] | 49,3 |
| Вага [кг] | 7,5 |
| Схема розточування / кількість отворів | 05/07 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без болтів для кріплення коліс |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без маточини колеса |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Ширина паковання [см] | 31,5 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Тип запчастини TecDoc | Гальмівний диск |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Тип гальмівного диска | З внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
| Мін. товщина [мм] | 25 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Поверхня | з покриттям |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92168803 |
| Виробник | Textar |
| Висота | 49.3 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, EC8, Auris, Avalon, Camry, RAV4, Prius, Mirai, ES |
| Тип | Вентильовані |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 39 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Висота [мм] | 49,3 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без маточині колеса |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Мін. товщина [мм] | 25 |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування / кількість отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | З внутрішньою вентиляцією |
| Тип запчастин | Гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
| Ширина паковання [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550,94 ₴

