-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1945
623,96 ₴
592,56 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: LX1945
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LX1945 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1945 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 339 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 279 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 45 |
| Висота [мм] | 45 |
| Висота паковання [см] | 38 |
| Довжина 1 [мм] | 339 |
| Довжина [мм] | 339 |
| Довжина паковання [см] | 15 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Ширина 1 [мм] | 151 |
| Ширина [мм] | 151 |
| Ширина паковання [см] | 6 |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Повітряний фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,56 ₴


