-5%

Воздушный фильтр Knecht LX3502
591,04 ₴
561,29 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LX3502
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LX3502 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3502 |
| Виробник | Knecht |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 62.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Fabia, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 321 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62,3 |
| Висота паковання [см] | 29,5 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Довжина паковання [см] | 18,5 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Ширина [мм] | 175 |
| Ширина паковання [см] | 7 |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Повітряний фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561,29 ₴


