-5%

T38204 (7808-21104) Механизм натяжения ремня GATES DRIVEALIGN MV TENS
3 519,54 ₴
3 342,39 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: T38204
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38204 |
| Виробник | Gates |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S80, Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73 |
| Назва бренду | GATES |
| Тип запчастин | Натяжний пристрій, клиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 29 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 342,39 ₴



