-5%

T38028 (7803-21028) Окружающий ролик GATES DRIVEALIGN MV IDLER
1 066,26 ₴
1 012,59 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: T38028
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T38028 |
| Тип | Ролик |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Honda, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XJ, CR-V, XK, Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 17 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхня | Гладка |
| Тип запчастин | Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,59 ₴

