92283205 TEXTAR Диск гальмівний
DISCOVERY V (L462); RANGE ROVER IV (L405); RANGE ROVER SPORT (L494)
| Опис | |
| Тип запчасти | Аналог |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 92283205 |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 30 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 39 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Ø отвору для колісного болта [мм] | 15 |
| Вага (кг) | 12,1 |
| Висота [мм] | 62 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 175,3 |
| Довжина паковання [см] | 39,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без маточині колеса |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Мін. товщина [мм] | 27 |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування / кількість отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | З внутрішньою вентиляцією |
| Тип запчастин | Гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| Ширина паковання [см] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 227,22 ₴


