92119203 TEXTAR Диск гальмівний
LOGAN EXPRESS (FS_); LOGAN MCV (KS_); LOGAN Pickup (US_); LARGUS Box (FS0_, FSA_); LARGUS Estate (KS0_, RS0_, KSA_); MICRA C+C III (K12); MICRA III (K12); MICRA V (K14); NOTE (E11, NE11); NOTE (E12); NP200; CLIO Grandtour (KR0/1_); CLIO III (BR0/1, CR0/1); CLIO III Box (SB_, SR_); LOGAN EXPRESS (US_); LOGAN I Estate (KS_); LOGAN II Estate (K8_); MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_); MEGANE II Saloon (LM0/1_); MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_); THALIA II (LU_)
| Опис | |
| Тип запчасти | Аналог |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 92119203 |
| Висота | 43.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Megane, Clio, Logan, Largus, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 39 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5,6 |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без маточині колеса |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Мін. товщина [мм] | 19,8 |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування / кількість отворів | 04/06 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішнім обдуванням |
| Тип запчастин | Гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
| Ширина паковання [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773,23 ₴


